Історія створення автошколи

Освітній заклад Сумська автомобільна школа Товариства Сприяння Обороні України – директор Селецький Анатолій Вікторович, заступник директора з НВР Картавцев Віталій Володимирович.

Освітній заклад Сумська автомобільна школа ТСО України (колективне підприємство) – це приватний навчальний заклад Товариства сприяння обороні України, який знаходиться за адресою: м. Суми, пров. Громадянський, 1 (тел.. 22-50-23).

Заклад був створений 19 серпня 1948 році, як Сумський автомотоклуб на базі Сумської хімічної школи добровільного товариства сприяння обороні авіаційно-хімічного будівництва з метою підготовки статистів (водіїв автомобільного транспорту для Збройних Сил СРСР) і розвитку автомотоспорту. У 1951 році Сумський автомотоклуб  був переданий щойно організованому товариству ДТСААФ, у 1975 році – перейменован у Сумську автомобільну школу.

Школа – це приміщення, які знаходяться на території 6,19 га. Там знаходяться навчальні кабінети загальною площею 6149,5 м2 та майданчик для вправ з початкового водіння загальною площею 3,77 га, який розташований на відстані 0,5 км від автошколи.

Освітній заклад Сумська автомобільна школа ТСО УКРАЇНИ здійснює підготовку водіїв транспортних засобів: “Водій транспортних засобів (категорії «А», «А1», «В», «С», «С1», «D», «D1» «ВЕ», «С1Е», «СЕ», «D1Е»).

Корисні посилання