Викладачі автошколи

Інформація про спеціалістів для здійснення підготовки  водіїв транспортних засобів в Освітньому закладі Сумська автомобільна школа ТСО України:

Спеціалісти з проведення занять ПДР, ОБР, будови і експлуатації транспортних засобів:

№ппПрізвище, ім’я по батьковіВид підготовкиКатегорії
1.Картавцев Віталій ВолодимировичПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗВ1, В, С, D1D, СЕ
2.Бабич Анатолій ІвановичПДР.Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗА, В, С
3.Бізюк Сергій ВасильовичПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗВ, С1, С
4.Бойко Петро ІвановичБудова і технічне обслуговування ТЗ. ПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ.В, С
5.Олійник Володимир ВасильовичПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗ.А1,А,В1,ВС1С,D1,DВЕ,С1Е,СЕ,D1E, DE
6.Теницький Володимир МиколайовичБудова і технічне обслуговування ТЗ, ПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗА,В,С
7.Федірко Микола ОлексійовичПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗА,В,С
8.Дубенко Валерій ЛеонідовичПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗВ,С1,С
9.Мовчан Тетяна ОлександрівнаПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗВ
10.Селецький Анатолій ВікторовичПДР. Основи керування ТЗ і вимоги БДР. Етика водія ТЗ. Будова і технічне обслуговування ТЗВ1,В,С1,С,D1,D,BE,CE,C1E

Спеціалісти з проведення занять по медичній підготовці:

№ппПрізвище, ім’я по батьковіВид підготовкиКатегорії
1.Пак Василь ЯковичМедична підготовка 

Спеціалісти з навчання водінню транспортних засобів:

№ппПрізвище, ім’я по батьковіВид підготовкиКатегорії
1.Бізюк Сергій Васильович          Навч. водінню ТЗ кат. «А1А»В, С1,С
2.Картавцев Віталій ВолодимировичНавчання водінню ТЗ категорій «ВСDD1СЕ»В1,В,С,D1D,СЕ
3.Олійник Володимир ВасильовичНавчання водінню ТЗ категорії «А,В,С»А1,А,В1,ВС1С,D1,DВЕ,С1Е,СЕ,D1E, DE
4.Теницький Володимир МиколайовичНавч.водінню ТЗ кат. «В»А,В,С
5.Бречко Володимир МиколайовичНавчання водінню ТЗ категорій «В»А,В,С,D
6.Вакула Василь ІвановичНавчання водінню ТЗ категорій «В»В,С,D
7.Литовченко Сергій ІвановичНавч. водінню ТЗ кат. «А1,А,В,С,D,D1,СЕ»А1,В1,С1D1,В,С,С1Е
8.Мунтян Тамара ВолодимирівнаНавчання водінню ТЗ кат. «В»В
9.Солодовник Микола ЯковлевичНавчання водінню ТЗ категорії «В,С1,С,D1,D,ВЕ,С1Е,СЕ,D1Е»В,С1,С,D1D,BE,C1E,CE,D1E,DE
10.Степанченко Микола  ВасильовичНавчання водінню ТЗ категорій «В,С,D»В, С, D, Е
11.Шевченко Павло ГригоровичНавчання водінню ТЗ кат. «В,С1,С,D1,D,ВЕ,С1Е,СЕ,D1Е»В,С,D,Е
12.Орєхов Олександр ІвановичНавчання водінню ТЗА1,А,В1,В,С1,С,D1,D
13.Селецький Анатолій ВікторовичНавчання водінню ТЗВ1,В,С1,С,D1,D,BE,CE,C1E

Корисні посилання