Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Перепідготовка водіїв – забезпечення закладами, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, одержання громадянами, що мають посвідчення водія, додаткових знань і навичок для допуску їх до керування транспортними засобами інших категорій.

D – призначені для перевезення пасажирів автобуси, у яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, більше 16, состав транспортних засобів з тягачем категорії D та причепом, повна маса якого не перевищує 750 кілограмів.

Право на керування транспортними засобами категорії D надається особам, які мають посвідчення водія категорій B, C1, C або кількох з них, мають безперервний трирічний стаж керування транспортним засобом відповідної категорії.

Керування транспортним засобом підтверджується:

- для осіб, що працюють водіями, - витягом з трудової книжки або довідкою з місця роботи із зазначенням дати наказу про призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного знаку. Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється печаткою. У разі ліквідації підприємства витяг з трудової книжки засвідчується в установленому порядку;

- для осіб, які керують власним транспортним засобом, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб;

- для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, - реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на користування ним, засвідченими в установленому порядку.

Вартість навчання – 3700 грн + паливо.

Термін навчання – 10 тижнів.

Години водіння – 30 годин.

Форма навчання – денна, вечірня або група вихідного дня.

Необхідні документи для вступу до автошколи:

1. Заява

2. Копія паспорту (1,2 стор. та прописка)

3. Копія ідентифікаційного коду

4. Медична довідка

5. 2 фотокартки (3.5х4.5)

6. Підтвердження керування транспортним засобом.