Перепідготовка водіїв категорії BE

Перепідготовка водіїв – забезпечення закладами, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, одержання громадянами, що мають посвідчення водія, додаткових знань і навичок для допуску їх до керування транспортними засобами інших категорій.

BE, C1E, CE, D1E, DE – состави транспортних засобів з тягачем категорії В, С1, С, D1 або D та причепом, повна маса якого перевищує 750 кілограмів.

Водіям транспортних засобів категорій B, C1, C, D1 і D дозволяється керувати такими засобами також з причепом, дозволена максимальна маса якого перевищує 750 кілограмів. При цьому водіям транспортних засобів категорії B дозволяється керувати такими засобами з причепом, дозволена максимальна маса якого перевищує 750 кілограмів, але не перевищує маси автомобіля без навантаження, і загальна дозволена максимальна маса такого транспортного засобу і причепа не перевищує 3500 кілограмів.

До керування транспортними засобами категорій C1, C, D1 і D з причепами, повна маса яких становить більш як 750 кілограмів і загальна дозволена максимальна маса такого транспортного засобу і причепа перевищує 3500 кілограмів, а також зчепленими автобусами допускаються водії, які мають право на керування транспортними засобами категорій C1E, CE, D1E і DE.

Право на керування транспортними засобами категорії “BE, C1E, CE” надається особам, які мають посвідчення водія категорій B, C1, C або кількох з них, мають безперервний однорічний стаж керування транспортним засобом відповідної категорії.

Керування транспортним засобом підтверджується:

— для осіб, що працюють водіями, — витягом з трудової книжки або довідкою з місця роботи із зазначенням дати наказу про призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного знаку. Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється печаткою. У разі ліквідації підприємства витяг з трудової книжки засвідчується в установленому порядку;

— для осіб, які керують власним транспортним засобом, — реєстраційними документами на такий транспортний засіб;

— для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, — реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на користування ним, засвідченими в установленому порядку.

Вартість навчання – 2500 грн + паливо.
Термін навчання – 8 тижнів.
Години водіння – 15 годин.
Форма навчання – денна, вечірня або група вихідного дня.

Необхідні документи для вступу до автошколи:

1. Заява
2. Копія паспорту (1,2 стор. та прописка)
3. Копія ідентифікаційного коду
4. Медична довідка
5. 2 фотокартки (3.5х4.5)
6. Підтвердження керування транспортним засобом.

ОДНОЧАСНО ТРИ КАТЕГОРІЇ ВЕ, С1Е, СЕ:

Вартість навчання – 3500 грн + паливо.
Термін навчання – 8 тижнів.
Години водіння – 46 годин.

Корисні посилання