Перепідготовка водіїв категорії D1

Перепідготовка водіїв – забезпечення закладами, які здійснюють підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, одержання громадянами, що мають посвідчення водія, додаткових знань і навичок для допуску їх до керування транспортними засобами інших категорій.

D1 – призначені для перевезення пасажирів автобуси, у яких кількість місць для сидіння, крім сидіння водія, не перевищує 16, состав транспортних засобів з тягачем категорії D1 та причепом, повна маса якого не перевищує 750 кілограмів.

Право на керування транспортними засобами категорії D1 надається особам, які мають посвідчення водія категорій B, C1, C або кількох з них, мають безперервний трирічний стаж керування транспортним засобом відповідної категорії.

Керування транспортним засобом підтверджується:

— для осіб, що працюють водіями, — витягом з трудової книжки або довідкою з місця роботи із зазначенням дати наказу про призначення особи на посаду, дати, з якої така особа працює водієм, марки закріпленого транспортного засобу і його номерного знаку. Витяг із трудової книжки або довідка з місця роботи засвідчується підписом посадової особи підприємства і скріплюється печаткою. У разі ліквідації підприємства витяг з трудової книжки засвідчується в установленому порядку;

— для осіб, які керують власним транспортним засобом, — реєстраційними документами на такий транспортний засіб;

— для осіб, які керують транспортними засобами, що не є їх власністю, — реєстраційними документами на такий транспортний засіб та документами, що надають право на користування ним, засвідченими в установленому порядку.

Вартість навчання – 3700 грн + паливо.
Термін навчання – 10 тижнів.
Години водіння – 30 годин.
Форма навчання – денна, вечірня або група вихідного дня.
Необхідні документи для вступу до автошколи

1. Заява
2. Копія паспорту (1,2 стор. та прописка)
3. Копія ідентифікаційного коду
4. Медична довідка
5. 2 фотокартки (3.5х4.5)
6. Підтвердження керування транспортним засобом.

При наявності посвідчення водія вищої категорії дозволяється отримати категорію D1 шляхом проходження 20-годинного курсу навчання з практичного керування відповідного транспортного засобу. 

Вартість курсу навчання з практичного керування — 1200 грн + паливо.

Корисні посилання